Jest to masaż wykonywany gorącymi stemplami wypełnionymi ziołami, lub wiórkami kokosowymi i cytryną , zmieszanymi z olejem. Stemple takie są przygotowywane bezpośrednio przed zabiegiem i podgrzewane.

W ajurwedzie jest on zabiegiem napotnym i redukującym. Jest to niezwykle odprężający masaż – prawdziwa uczta dla zmysłów – stemple, dzięki swej zawartości smakowicie pachną, a skóra staje się elastyczna i znakomicie odżywiona i nawilżona. Dzięki ciepłu usuwane są z organizmu toksyny, pobudzone zostaje krążenie krwi i procesy metaboliczne. Zabieg stymuluje organizm do regeneracji. Ma działanie peelingujące dzięki temu, że płótno, z którego wykonane są stemple, delikatnie pocierają skórę, usuwając martwe komórki naskórka.

Masaż ten wpływa na rozluźnienie mięśni i zwiększenie sprawności ruchowej, oczyszcza z toksyn i poprawia gładkość i koloryt skóry, redukuje cellulit i pobudza przemianę materii.

Przeciwwskazania do masażu są takie same, jak w przypadku masażu

Aktualności

PRZERWA URLOPOWA

    PRZERWA URLOPOWA, Szanowni Państwo w dniach 26.07 do 06.08.2017. gabinet będzie nieczynny z powodu przerwy urlopowej. W pilnych przypadkach proszę o SMS, lub kontakt e-mailowy. Zapraszam od 07.08.2017.

Najczęstsze kontuzje biegacza

akupunktura terapia czaszkowo-krzyżowa jhbsahjgvhgshgvcshgsvhgVAJKH

Lorem Ipsum 1

JHBsuhagiuygouyhouh