Jest typem masażu relaksacyjnego pochodzącego z krajów Azjatyckich. Wykonywany jest wygładzonymi pałkami bambusa o różnym przekroju, które przed każdym użyciem są umyte i wysterylizowane.

Podczas masażu wykonuje się długie ruchy – od stóp zaczynając, a kończąc na szyi, potem masażysta porusza się w przeciwnym kierunku. Tak, jak w przypadku innych typów masażu początkowo bardzo delikatne ruchy, stopniowo stają się bardziej intensywne i warstwa po warstwie rozluźniają coraz głębsze warstwy mięśni. Różnice w długości kijków bambusowych i ich średnicy umożliwiają precyzyjne dotarcie do różnych struktur mięśniowych. U osób lubiących intensywne masaże stosuje się także miotełki bambusowe, którymi smaga się plecy i pośladki rozgrzewając je, poprawiając w ten sposób ukrwienie i przepływ krwi i chłonki.

W przypadku masażu bambusem obowiązują te same przeciwwskazania, co w przypadku masażu klasycznego.
 

Aktualności

PRZERWA URLOPOWA

    PRZERWA URLOPOWA, Szanowni Państwo w dniach 26.07 do 06.08.2017. gabinet będzie nieczynny z powodu przerwy urlopowej. W pilnych przypadkach proszę o SMS, lub kontakt e-mailowy. Zapraszam od 07.08.2017.

Najczęstsze kontuzje biegacza

akupunktura terapia czaszkowo-krzyżowa jhbsahjgvhgshgvcshgsvhgVAJKH

Lorem Ipsum 1

JHBsuhagiuygouyhouh