Masaż sportowy obejmuje szereg technik stosowanych także w masażu klasycznym ze szczególnym uwzględnieniem technik poprawiających na opracowanie mięśni, powięzi, przyczepów mięśniowych, czy ścięgien, a także w przypadku urazów sportowych mobilizacje stawów, ścięgien i powięzi. Często wspomagam się w takich sytuacjach sprzętem rehabilitacyjnym oraz innymi technikami takimi jak Gua Sha, czy rozpracowuję duże obszary ciała rolerem.

Jest wykonywany w przed treningiem, po treningu i w przerwach między treningami dla utrzymania siły i elastyczności mięśni. Pełni ważną rolę w procesie rehabilitacji po urazach i kontuzjach i pozwala na szybsze odzyskanie sprawności.

Stosowanie masażu sportowego pomaga w uniknięciu kontuzji dzięki rozgrzaniu i uelastycznieniu mięśni, likwiduje skutki przetrenowania poprawiając metabolizm i poprawiając dopływ substancji odżywczych do mięśni. 
Przeciwwskazania do masażu sportowego są takie same jak w przypadku masażu klasycznego. W przypadku kontuzji nie należy wykonywać masażu w stanie ostrym.

Aktualności

PRZERWA URLOPOWA

    PRZERWA URLOPOWA, Szanowni Państwo w dniach 26.07 do 06.08.2017. gabinet będzie nieczynny z powodu przerwy urlopowej. W pilnych przypadkach proszę o SMS, lub kontakt e-mailowy. Zapraszam od 07.08.2017.

Najczęstsze kontuzje biegacza

akupunktura terapia czaszkowo-krzyżowa jhbsahjgvhgshgvcshgsvhgVAJKH

Lorem Ipsum 1

JHBsuhagiuygouyhouh